| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
111 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
| STYX - NŐK | ||
| RÖVIDNADRÁG | ||
| MÉRET | CSÍPŐKERÜLET (CM) | NYÚJTATATLAN ÁLLAPOT (CM) |
|---|---|---|
| S | 65-82 | 30 |
| M | 73-88 | 32 |
| L | 81-94 | 34 |
| XL | 89-105 | 36 |
| XXL | 98-120 | 38 |
| 3XL | 106-135 | 40 |
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 1 060,00 Ft |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
✅ ingyenes szállítás 19 210,00 Ft felett |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 4 864,31 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 175 cm magas, 51 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | poliészter |
| Összeállítás | 100% poliészter |
| Guma | klasszikus |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473091574 |
| Modell | 175 cm magas, 51 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | poliészter |
| Összeállítás | 100% poliészter |
| Guma | klasszikus |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473091574 |
362 emberek vásároltak
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordítóprogram segítségével fordítjuk.
| 5 |
|
6x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégebbi
Cseh Köztársaság
Női rövidnadrág - klasszikus elasztikus szatén
A méret megfelel, tökéletesen illeszkedik
Cseh Köztársaság
Nagyon boldoggá tettek.
Cseh Köztársaság
Pro:
Nagyon kényelmes
Cseh Köztársaság
rövidnadrág
kellemes anyag, kényelmes szabás
Cseh Köztársaság
ajándék a lányomnak
A lányom izgatott és elégedett
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van