| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
6 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
| NŐI BUGYIK | ||
| MÉRET | DERÉKKERÜLET (CM) | NENATAŽENÝ STAV (CM) |
|---|---|---|
| S | 60-70 | 29 |
| M | 70-80 | 30,5 |
| L | 80-90 | 35,5 |
| XL | 90-100 | 37 |
| XXL | 100-115 | 39 |
✅ 2 163,73 Ft darabonként |
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 1 060,00 Ft |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
✅ ingyenes szállítás 19 210,00 Ft felett |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 6 491,17 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 160 cm magas, 47 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összeállítás | 95% pamut, 5% elasztán |
| Guma | klasszikus |
| Mosás | 40°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
| Modell | 160 cm magas, 47 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összeállítás | 95% pamut, 5% elasztán |
| Guma | klasszikus |
| Mosás | 40°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473206435 |
390 emberek vásároltak
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordítóprogram segítségével fordítjuk.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
1x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégebbi
Cseh Köztársaság
3PACK női bugyi Nedeto fekete (3NK01) - Méret : L
L-es méretet rendeltem. Sajnos nagyobb méretet kellett volna rendelnem.
175cm, 67kg
Cseh Köztársaság
Rövidnadrágok
Ajánlom, minőségi anyag, gyors szállítás
Cseh Köztársaság
fekete bugyi
Kellemes anyag, tökéletesen illeszkedik
Cseh Köztársaság
Fekete bugyi Nedeto
Klasszikus bugyi, ajánlom
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van