| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
516 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
| PIETRO FILIPI | |
| NŐI MENSTRUÁCIÓS NADRÁG | |
| MÉRET | CSÍPŐKERÜLET (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 1 060,00 Ft |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
✅ ingyenes szállítás 19 210,00 Ft felett |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 8 931,46 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 175 cm magas, 51 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | Viszkóz (bambuszcellulózból) |
| Összeállítás | 95% viszkóz (bambuszcellulózból), 5% elasztán |
| Guma | szőtt |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Nem |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
A klasszikus szabású, kényelmes menstruációs bugyi alkalmas mindennapi viseletre közepesen erős menstruáció esetén. Érezd magad magabiztosnak és száraznak a nedvszívó rétegben található merinógyapjúnak köszönhetően.
Mindig ellenőrizd az egyes márkák mérettáblázatát, és ennek megfelelően válassz. A menstruációs betétek különböző nedvszívó képességben kaphatók – ügyeljen arra, hogy a megfelelőt vásárolja meg. Némelyik csak biztonsági óvintézkedésként működik, mások erős menstruáció esetén is alkalmasak ( Hogyan válasszunk menstruációs bugyit ).
Összetétel:
Törökországban készült.
További információkért lásd a Hogyan ápoljuk a menstruációs bugyit című cikket.
Az eredetileg cseh márkaként ismert Pietro Filipi főként üzleti ruhákat varrt, amelyek stílusuk és minőségük miatt nemcsak a cseh, hanem a külföldi vásárlók körében is népszerűek voltak. A márka jó hírneve a mai napig él az emberek fejében. A Pietro Filipi fehérneműk a minőségi termékek modern dizájnnal való hagyományát folytatják.
| Modell | 175 cm magas, 51 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | Viszkóz (bambuszcellulózból) |
| Összeállítás | 95% viszkóz (bambuszcellulózból), 5% elasztán |
| Guma | szőtt |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Nem |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473228901 |
479 emberek vásároltak
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordítóprogram segítségével fordítjuk.
| 5 |
|
11x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégebbi
Cseh Köztársaság
Úžasné menstruační kalhotky
Mnohem lepší, než vložky nebo tampony
Cseh Köztársaság
Menstruációs bugyi PF
Nagyon elégedett voltam, az összes MS bugyi közül, ami otthon van, ez a leglégáteresztőbb, legpuhább és legkényelmesebb. Nem csípnek sehol.
Cseh Köztársaság
Ajánlom!
A bugyi kényelmes, és tetszik, hogy fenntartható. Funkciót látnak el, és segítenek abban, hogy organikusabban éljek. A karbantartás nagyon egyszerű. Szerintem ez egy klassz koncepció, és örülök, hogy egyre több cég az országban ezt csinálja.
Cseh Köztársaság
Menstruációs bugyi
Nagyon elégedett voltam a nadrággal, általában más szabást hordok, de ez a magasabb szabás egyáltalán nem zavart az elegáns stílussal kombinálva, sőt, úgy gondoltam, hogy illik hozzám. Ami a minőséget illeti, szintén kellemesen meglepődtem. Más bugyiknál azt tapasztaltam, hogy egy idő után nem érzem magam 100%-ig száraznak, és ez nem történt meg a PF-vel. Az anyag tényleg nagyszerű!
Cseh Köztársaság
Ajánlom
A bugyi nagyszerű, az anyag és a magasabb derékrész tetszik a legjobban :)
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Sportovní menstruační kraťasy jsou vhodné pro použití při silnější menstruaci, inkontinenci nebo silném výtoku.
Menstruační sportovní kalhotky z pružného merina pro střední až slabou menstruaci.
Bezešvé menstruační kalhotky vyššího střihu pro středně silnou a silnou menstruaci.
Vyšší menstruační kalhotky s krajkou pro silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc. Černá barva.
Krajkou zdobené menstruační kalhotky pro velmi silnou menstruaci, s prodlouženou nepropustnou vložkou - vhodné na noc.
Nohavičkové menstruační kalhotky pro středně silnou a silnou menstruaci. Černá barva.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Menstruační kalhotky vhodné pro použití během menstruace, primárně určeny pro mladé dívky.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van