| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
957 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
| PIETRO FILIPI | |
| NŐI MENSTRUÁCIÓS NADRÁG | |
| MÉRET | CSÍPŐKERÜLET (CM) |
|---|---|
| S | 70-75 |
| M | 76-81 |
| L | 82-88 |
| XL | 89-94 |
| XXL | 95-101 |
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 1 060,00 Ft |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
✅ ingyenes szállítás 19 210,00 Ft felett |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 11 046,38 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 175 cm magas, 61 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | nejlon |
| Összeállítás | 80% nejlon, 20% elasztán |
| Guma | klasszikus |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Nem |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Gondolkodsz rajta, hogyan is működnek, és valóban megbízhatóak-e?Blogcikkünkben rengeteg okot találsz arra, miért kiváló választás a menstruációs fürdőruha vízi játékokhoz és pihenéshez a medencénél vagy a strandon.Válaszolunk a gyakori kérdésekre, és tanácsot adunk, hogyan válaszd ki a számodra legmegfelelőbbet.
Szereted a vizet és az úszást?Ne korlátozd magad a menstruáció alatt sem!A Pietro Filipi menstruációs fürdőruha megbízható védelmet nyújt, akár medencébe, strandra vagy tengerhez készülsz.A megbízható nedvszívó rétegnek köszönhetően kényelmesen és biztonságban érezheted magad még a vízi játékok során is.
Összetétel:
A cseh márka Pietro Filipi jó hírnévvel és hosszú múlttal rendelkezik nálunk.Korábban formális ruházatot kínált munkába és szabadidőre, mostanában pedig elsősorban modern nők és férfiak alsóneműjére összpontosít.A menstruációs bugyik és fürdőruhák így természetes bővítései a kínálatnak.Kellemes anyagok és minőségi kidolgozás sorolja a Pietro Filipi menstruációs fürdőruhát a neves márkák közé, és biztosan nem fog csalódást okozni.
Tipp:A menstruációs fürdőruha és bugyi ápolása nem igényel különösebb erőfeszítést, de ha még nincs tapasztalatod velük, különféle kérdések merülhetnek fel benned.Ezért összegyűjtöttük az összes tippünket a karbantartásukról egy áttekinthető cikkben.
| Modell | 175 cm magas, 61 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | nejlon |
| Összeállítás | 80% nejlon, 20% elasztán |
| Guma | klasszikus |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Nem |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473281227 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Menstruační plavky - spodní díl - pro slabší menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Menstruační plavky pro normální menstruaci nebo jako pojistka k další menstruační pomůcce. Vhodné i na plavání.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Jednodílné menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci, vhodné i při inkontinenci. Černá barva.
Jednodílné dívčí menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Černá barva.
Menstruační plavky pro střední a slabší menstruaci. Spodní díl má černou barvu, horní je oboustranný - dvoubarevný.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van