| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
13 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 1 060,00 Ft |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
✅ ingyenes szállítás 19 210,00 Ft felett |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 8 931,46 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 160 cm magas, 47 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | műszál |
| Összeállítás | 80% poliamid, 20% Lycra XLife |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Nem |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | Dedoles, s.r.o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058716315 |
Szerezze be a Dedoles márka vidám darabját.
A szlovák Dedoles márkát 2011-ben alapították, és a Dedoles név a „dedo” szóból származik, amely az alapítók számára a bölcsesség szimbóluma volt, valamint a „les” szóból, amely az univerzális elveket jelképezi, amelyek érvényesek a természetben és az üzleti dzsungelben is.A márka fennállása óta nemcsak Csehországba, hanem Európa más országaiba is terjeszkedett, és vidám darabjaiba nők, férfiak és gyerekek is öltöznek.A Dedoles kínálatában nemcsak fehérneműk találhatók kicsiknek és nagyoknak, hanem melltartók és ikonikus vidám zoknik is.
| Modell | 160 cm magas, 47 kg súlyú és S-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | műszál |
| Összeállítás | 80% poliamid, 20% Lycra XLife |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Nem |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | Dedoles, s.r.o., Košická 49, 821 08 Bratislava, ahoj@dedoles.sk |
| EAN | 8585058716315 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van