| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
20 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
| FÉRFI RÖVIDNADRÁG | |
| MÉRET | DERÉKKERÜLET (CM) |
|---|---|
| M | 38 |
| L | 40 |
| XL | 42,5 |
| XXL | 44 |
| 3XL | 46 |
| 4XL | 48 |
| 5XL | 50 |
✅ 6 092,59 Ft darabonként |
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 1 060,00 Ft |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
✅ ingyenes szállítás 19 210,00 Ft felett |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 12 185,18 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összeállítás | 100% pamut |
| Guma | szőtt |
| Mosás | 40°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253071 |
| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összeállítás | 100% pamut |
| Guma | szőtt |
| Mosás | 40°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473253071 |
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van