| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
1650 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
| NEDETO - FÉRFIAK | ||
| FÉRFI BOXER/ALSÓ | ||
| MÉRET | DERÉKKERÜLET (CM) | NYÚJTATATLAN ÁLLAPOT (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-77 | 34 |
| M | 78-84 | 36 |
| L | 85-92 | 38 |
| XL | 93-100 | 40 |
| XXL | 101-108 | 42 |
| 3XL | 109-115 | 44 |
| 4XL | 116-123 | 46 |
| 5XL | 124-130 | 48 |
| 6XL | 131-137 | 50 |
| 7XL | 138-144 | 52 |
| 8XL | 145-150 | 54 |
| 9XL | 151-156 | 56 |
| 10XL | 157-163 | 58 |
✅ 3 832,42 Ft darabonként |
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 0 |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 26 826,91 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összeállítás | 95% pamut, 5% elasztán |
| Guma | szőtt |
| Bugyi | hosszabb |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473205407 |
| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összeállítás | 95% pamut, 5% elasztán |
| Guma | szőtt |
| Bugyi | hosszabb |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473205407 |
5 367 emberek vásároltak
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordítóprogram segítségével fordítjuk.
| 5 |
|
17x |
| 4 |
|
4x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégebbi
Cseh Köztársaság
Pro:
Szuper ár
remekül illeszkedik, bár néhány mosás után majd meglátjuk.
lélegző, nem izzadok benne.
kényelmes, táska, mint a mennyországban
Cseh Köztársaság
Pro:
A méret megfelel a táblázatnak, a minőséget csak idővel lehet ellenőrizni, 1 viselés után nem lehet értékelni.
Cseh Köztársaság
7PACK férfi boxeralsó Nedeto fekete
Kiváló minőség
Cseh Köztársaság
De a viselő jó minőségű, a méret megfelel...
Cseh Köztársaság
Például: a statikusokkal ellentétben ezek 40 fokon moshatók.
Ez a fehérneműk esetében magától értetődőnek kellene lennie !!!!
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van