| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
84 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
| STYX - FÉRFIAK | ||
| BOXERKY / SLIPY | ||
| MÉRET | DERÉKKERÜLET (CM) | NYÚJTATATLAN ÁLLAPOT (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-80 | 34,5 |
| M | 80-90 | 36 |
| L | 90-100 | 37,5 |
| XL | 100-110 | 40 |
| XXL | 110-120 | 42 |
| 3XL | 120-130 | 45,5 |
| 4XL | 130-140 | 47 |
| 5XL | 140-150 | 49,5 |
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 1 060,00 Ft |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
✅ ingyenes szállítás 19 210,00 Ft felett |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 6 979,23 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut, modális |
| Összeállítás | 47% pamut, 47%-os modális, 6% elasztán |
| Guma | klasszikus |
| Bugyi | rövidebb |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473054883 |
| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut, modális |
| Összeállítás | 47% pamut, 47%-os modális, 6% elasztán |
| Guma | klasszikus |
| Bugyi | rövidebb |
| Mosás | 30°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, s.r.o., Radlická 608/2, Prague 5, 150 00, info@styx-underwear.cz |
| EAN | 8596473054883 |
178 emberek vásároltak
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordítóprogram segítségével fordítjuk.
| 5 |
|
3x |
| 4 |
|
1x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégebbi
Cseh Köztársaság
Pro:
A gumi rejtett, nem csavarodik.Még az erősebb férfiak számára is előnyös.
Cseh Köztársaság
Még mindig "ismételt" véleményeket írnék.
és én tényleg nem!
Cseh Köztársaság
Boxerek
Kényelmes, kellemes anyag, nem csíp. Mérettáblázat megfelel.
Cseh Köztársaság
styx boxeralsó
Ajánlom. Évek óta ugyanazt a márkát vásárolom, és elégedett vagyok.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van