| Kiszállítási sebesség: | holnap 5.13. már Önnél |
| holnap 5.13. átvehető |
Menstruační kalíšek, který svým tvarem připomíná antikoncepční pesar (diafragmu). Větší velikost kalíšku Ziggy Cup™.
Elegantní, prodyšné a funkční! Inkontinenční kalhotky Selenacare zaručují spolehlivé vstřebávání tekutin (až 40 ml).
Menstruační kalhotky vhodné pro střední menstruaci, díky prodloužené savé vrstvě i na noc. Absorpce 15-20 ml.
Új termék
152 Tétel db
Figyelem: utolsó darab a készleten!
Elérhetőség dátuma:
| NEDETO | ||
| FÉRFI BOXER/ALSÓ | ||
| MÉRET | DERÉKKERÜLET (CM) | NYÚJTATATLAN ÁLLAPOT (CM) |
|---|---|---|
| S | 70-74 | 32,5 |
| M | 75-79 | 34,5 |
| L | 80-84 | 36 |
| XL | 85-89 | 38 |
| XXL | 90-94 | 40,5 |
| 3XL | 95-99 | 42,5 |
| 4XL | 100-104 | 44,5 |
| 5XL | 105-109 | 46,5 |
| 6XL | 110-117 | 47,5 |
| 7XL | 118-126 | 49 |
| 8XL | 127-136 | 51 |
| 9XL | 137-146 | 53 |
| 10XL | 147-156 | 56 |
✅ 3 251,40 Ft darabonként |
|
✅ ingyenes szállításjobbra innen: 0 |
✅ másnapi kiszállítás |
✅ 30 napos ingyenes visszaküldés |
✅ 99%-ban elégedett ügyfelek |
✅ több mint 150 000 termék raktáron és nagyszerű áron |
|
✅ átlátható ár Az elmúlt 30 nap legalacsonyabb ára 22 759,76 Ft A kedvezményeket az eredeti árból számítjuk. Az ingyenes szállítást a kedvezménykódok levonása után számítjuk ki. Nem szeretne lemaradni a további kedvezményekről? Iratkozzon fel hírlevelünkre az oldal alján. |

| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összeállítás | 95% pamut, 5% elasztán |
| Guma | szőtt |
| Mosás | 40°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473131256 |
| Modell | 185 cm magas, 85 kg súlyú és M-es méretet visel. |
|---|---|
| Anyag | pamut |
| Összeállítás | 95% pamut, 5% elasztán |
| Guma | szőtt |
| Mosás | 40°C |
| Vasalás | Igen |
| Szárítógép | Nem |
| Importáló | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| Gyártó | DaniDarx, sro, Radlická 608/2, Prága 5, 150 00, GPSR@trenyrkarna.cz |
| EAN | 8596473131256 |
300 emberek vásároltak
Az idegen nyelvű véleményeket a DeepL fordítóprogram segítségével fordítjuk.
| 5 |
|
1x |
| 4 |
|
0x |
| 3 |
|
0x |
| 2 |
|
0x |
| 1 |
|
0x |
Leghasznosabb
Legújabb
Legrégebbi
Cseh Köztársaság
7PACK férfi alsónadrág Nedeto fekete
Nagyszerű rendelés, kiszállítás és áruátvétel az Alzaboxban - nincs sorban állás és a Cseh Posta nyitvatartási idejének korlátozása nélkül.
Sáček na praní jemného prádla je skvělým pomocníkem. Můžete tak prát své jemné oblečení nebo oblečení s háčky odděleně a zabráníte tak poškození jiného prádla.
Gondosan válogatjuk össze azokat a termékeket, amelyekben megbízhat.
Neked és a környezetnek
Visszaküldési lehetőség 30 napon belül
A termékek 100%-a raktáron van